Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-02, 10:12   #995
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak widziałam, już byłam w klubie
Dziękuje za wszystkie słowa i tobie i wszystkim blondynom Mam nadzieje że wszystko sie ułoży, teraz przed nami wspólny weekend

Co do farbki to własnie mi sie też c10 bardzo podobało, no ale też na odroście była klapa. Z drugiej strony teraz po c12 mam na całości równiejszy kolor Jakoś sie tak wszystko zlewa ładnie w całość.
Na pewno jeszcze raz bede robić c12, a potem może spróbuje tą c10 z wyższą wodą, a jak bede stała finansowo lepiej to może jakiegoś goldwella
dopisalam w klubie.
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aaa dzięki, a co do włosów ja też duł mam inny i cieplejszy już pokazywalam na jakiejś fotce bo to różne farby i rozjaśniacz sie mieszał i dlatego też sa takie przetawione ale cóż zrobić tylko zapuszczać, nakladać mazidła i co jakis czas podcinać... u mnie 5cm poszlo w lutym nadrobiłam już a teraz bede pić gelacet i licze na szybsze efekty

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Bunny ta cudna http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...iwka_23835.jpg
kotka ty to i tak juz masz piekne wloski
wlasnie przez ciebie ostatecznie rzucilam sie na 219- bo popielate i wdzieczna ci jestem, bo twoje wloski mnie zmotywowaly
ja chyba nie doczekam by obciac to co po rozjasniaczu...
policzylam ze aby tego sie pozbyc to zejdzie mi jeszcze jakies 3 lata
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora