Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Toksyczna przyjaciółka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-24, 11:46   #22
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Toksyczna przyjaciółka.

Trafiłam na taka osobę raz w życiu i mam nadzieję ze ostatni.. Tyle ze ja juz byłam starą wygą i nie były to czasy liceum.Trudny okres przechodziłam w moim życiu, moja prawdziwa przyjaciółka była w innym kraju więc bliżej sie zaprzyjażniliśmy z pijawką bo tak ja nazywam.. pod płaszczykiem przyjażni , próbowała wszystkiego aby skłócic mnie z moim obecnym TŻ , wyslyłając dwuznaczne sms( mężatka z dwójką dzieci), kręcąc ,klamiąc , odebrała nawet raz tel jak wyszłam na chwilę do sklepu i powiedziała ze poszłam gdzieś z jakimś mężczyzną a ona siedzi i mi dziecko pilnuje Oj miałam sie z nią tyle ze oczy mi otworzył własnie moj TŻ..przez dwa lata byłam wykorzystywana jak to jest tylko mozliwe.. praktycznie utrzymywałam ją , ubierałam, jak gdzieś wychodziłyśmy to oczywiście zawsze ja kupowałam, stawiałam i tym podobne, a ona mieszała w tym czasie w moim życiu na ile mogła.. zerwałam z nią wszystkie kontakty, wyprowadziłam się.. ostatnio cos na sieci szukałam i przypadkiem trafiłam na jej zdjęcia i najśmieszniejsze jest to że.. wyglada identycznie jak ja parę lat do tyłu, znaczy sie ścięła włosy tak jak ja miałam kiedy sie z nią "przyjazniłam", zafarbowała na ten sam kolor i ubrana była w podobnym stylu.. jak pokazałam je córce to ona skomentowała zdziwiona " mamo ona wygląda tak jak ty" dziwne..
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując