Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-16, 12:34   #3284
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mini mono wrzutka ode mnie. Pierwsze mani od kilku tygodni, które nadaje się do pokazania, biorąc pod uwagę stan paznokci
Na razie jajka ledwo za opuszki, zapuszczam
Na drugim foto rzeczywisty kolor lakieru.
cudoooo

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Z tego, co widzę porównują zdjęcia, to:
długość faktycznie podobna, ale w szarych miałaś zdecydowanie bardziej złagodzone różki na serdecznym i maluchu. W szarych końce chyba nie są też do końca prostopadłe do boków paznokcia, są złagodzone po minimalnym łuku. To znaczy tak mi się wydaje przynajmniej No te szare wyglądają po prostu uroczo
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajne masz pazurki, zgadzam się z Viv, że te szaraczki najładniejsze.

Tak...Niestety mnie też zrobiła kuku, ale Młodej pasuje genialnie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no szare najładniejsze to chyba jest to, o czym mówi Viv, pozostałe były już za długie po prostu
jajeczek nie próbowałaś?

co do tuneli - mam mocne, ale noszę migdały, to w niczym nie przeszkadza
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry


Fajne pazurki
:


Dłuższe faktycznie łopatkują a próbowałaś piłować je po bokach, wzdłuż?? u mnie to pomaga a widzę, że kształt mamy podobny. Problem pojawia się później u mnie, bo z kolei jak się robią dłuższe, to się zwijają Muszę szukać złotego środka :brzydal
Dzięki właśnie zaokrągliłam trochę i niby jest już bliżej niż dalej szaraczków , ale chyba ostatecznie stanie na migdałkach. Meow wiem, że nie przeszkadza chodziło mi o to, że wolałabym mieć kwadraty, gdyby wszystkie miały takie ładne tunele jak kciuki


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I mam tuning - jestem usaty- nie chwaląc się

Tadam
Super! Te różowe są po prostu

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Pierwsze mani jakie nadaje się do pokazania.. czekałabym jeszcze aż odsrosną do czegoś ładniejszego, ale projekt sie zaczął. Jakby kto pytał - przyrost wycięty do cna!
Świetne są, jak zrobiłaś tinty? Kolorowy + bezbarwny lakier?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam mat od Rimmel na blogu kilka słów.
Muszę przyznać, że ten mnie nie porwał, ale ja za matami nie przepadam , ale ładnie wygląda jak na 4 warstwy, gdybym ja nim malowała pewnie to skończyłoby się tragedią
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora