Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 13:26   #3298
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
po co go spieprzyli piaskowością


ale royal ma przynajmniej dupka w tej serii luxe girl i jest tylko matowy bez piaska, można latwo wybłyszczyć. Szkoda, że jak kupowałam royala to ich nie było :/
Nie wiem właśnie :/

O,zapomniałam o tym dupku
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Też mam mani
Jak mi się bardzo bardzo bardzo podoba
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Aga, zhybrydowałam Elation Generation i działa widziałyście na insta już,a le dałam inne foto
chyba przesadziłam trochę ze zdobnictwem, ale trudno Sylwestrowy mówi, że lepiej by było bez kwadracików i chyba ma rację albo jakby białe były te dżety może?
Bardzo słodko
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No dobra... Tryb HDR w taką pogodę nie daje rady.
W ogóle nie mogłam zrobić sensownej fotki
Oj nie wiem czemu,ale jakoś mi nie podchodzi to mani.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jedyna limitka piaskowa, której nadal nie przebolałam (że jej nie kupiłam ) to ta zimowa Lovely

ode mnie zdjęcie golasów prawej dłoni (niestety b&w, bo w samej odżywce, trochę przebarwione są, ale bywało gorzej. mój palec serdeczny wygląda, jakby był z innej rodziny ). tak mi się podobało, jak wyglądają w takim wydaniu, że miałam ochotę z takimi pochodzić dłużej, ale przemówił do mnie zdrowy rozsądek i jednak pomalowałam. z kilkoma warstwami lakieru będą bezpieczniejsze
Z tego co wiem to podobne lakiery ma GR

Piękne golaski
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora