Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komplementy dotyczące urody - zawsze na miejscu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-03, 12:32   #6
201703061347
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Komplementy dotyczące urody - zawsze na miejscu?

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ba , najpierw trzeba tę urodę mieć , żeby móc zostać skomplementowaną . Mnie to nie grozi , więc gdyby zdarzyła mi się taka sytuacja jak Tobie, że ktoś się moją uroda zachwyca , byłabym bardzo zadowolona . Niestety nie mam co na to liczyć
Poza tym myślę, że nic w tym złego , jeżeli ktoś komuś powie , że ten ktoś jest ładny . Tak rzadko się od ludzi słyszy miłe rzeczy , że trzeba to doceniać , tym bardziej , że usłyszeć komplement z powodu samej urody to rzadkość .
A dla mnie to właśnie jest chore. Szczególnie w sytuacjach, kiedy np. w biurze siedzi pani Basia obok pani Kasi i jedna z nich jest wychwalana za urodę. Pani Basia nie ma na swoją urodę wpływu, podobnie jak pani Kasia za jej brak, ale mówi się o tym tak, jakby to był jakiś wyczyn, za której pani Basi należy się podziw i uznanie.
Chyba jestem jakaś inna, bo mnie się to wydaje strasznie puste. Wolałabym, żeby ludzie zachowywali takie komentarze dla siebie bo w zasadzie nie wiem, co z nimi począć.
201703061347 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując