Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komplementy dotyczące urody - zawsze na miejscu?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 18:02   #20
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Komplementy dotyczące urody - zawsze na miejscu?

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Amen.

Mam koleżankę, z którą widuję się 1-2 razy w miesiącu. Zawsze spotkanie zaczyna się "cześć, cześć, buzi, buzi, Kocurasek SCHUDŁAŚ ZNOWU???!!!". Przez pierwsze pare spotkań się głupio cieszyłam [emoji51] miło mi było najzwyczajniej, zwłaszcza, że jestem na permanentnej diecie od poniedziałku do piątku . Teraz niesamowicie mnie to irytuje i uważam to za nieszczere. Biorąc pod uwagę, że ma takie wprawne oko, że zauważa spadek wagi o 1kg, to w roku powinnam nie mieć już 12 kg, a słyszę to, spokojnie, od 3 lat za każdym razem (ważę ciągle tyle samo 60kg +/- 1kg ).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba mamy tę samą znajomą. Słyszę to przy każdym spotkaniu od dobrych 3-4 lat i moja waga tez oscyluje koło 60 kg. Gdybym chudła zawsze kiedy ona o tym mówi - już bym nie żyła. Z tym, że u mnie problem jest bardziej skomplikowany, bo dziewczyna ewidentnie ma problem sama ze sobą. Jest ode mnie niższa 2 cm, aktualnie waży poniżej 50 kg, ale i tak za każdym naszym spotkaniem to ja "chudnę".
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując