Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-16, 08:15   #2799
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez teQuilla_89 Pokaż wiadomość
pękający lakier dobry na szybki i efektowny manicure. Osobiście uwielbiam
Ja ☠☠☠☠☠☠☠ę zawał. USUŃ TE ZDJĘCIA!!!
Wstaw paznokcie bez robali o.O

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Tequilla, następnym razem przed dodaniem zdjęc z tym obrzydlistwem na dloni zdziel go kapciem, albo ostrzegaj- niektórzy mają arachnofobię i widok pająka wywołuje rózne reakcje. Poza tym myślę, ze bardziej chcialas sie pochwalic swoimi pupilami niz paznokciami, bo w tym przypadku, mimo iż nie lubię pająków, to właśnie one bardziej przykuwają uwage... i przynajmniej nie walą po oczach pozalewanymi skórkami na swoich odnóżach...
Dokładnie...

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie miałam w planach 3D, ale chyba zacznę
Ale i tak masz większe przewinienie na koncie - byłam już prawie pewna, że nie muszę mieć tych CC... no to teraz muszę
Świetne kwadraciki i piękna dłoń

Preziu! Mówiłaś kiedyś, że chcesz okruszku złota. Ten nowy złoty Wibo wydaje się być fajny Na tyle fajny, że chyba go capnę
ładne są...koralowy kryje trochę gorzej, na zdjęciach są 2 warstwy, ale przydałaby się jeszcze jedna. Fiolet po dwóch jest idealny, może nawet jedna grubsza by wystarczyła


Mam tego Wibosia, jeszcze nie testowałam go...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43285886]Dmka,bardzo ładne mani
I ufff....3D jednak do mnie nie śpiewa.[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Dmko ladne zakupy byc moze jeszcze sie na jakis skusze, ale to dopiero w grudniu, na razie mi wystarczy dziewic, ktore i tak stoja
ale wiesz jakbys cos jeszcze chciala to daj znac nie nie nie ja nie namawiam
pazurki takie slodzaki, fajne

kurczaki.... Sniegowa co z Toba? rozumiem w weekend zajecie mialas to wybaczam, ale teraz? jakies problemy? choroba? tak dziwnie jak Cie nie ma....
No no, kusicielko...te 2, których nie było bym chciała ;P ale ja niedługo będę we Wro, wiesz?

Tak mało spamu jakoś...

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wooow! super jest!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora