Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-24, 08:18   #3104
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Tak, nowa kolekcja. Bluza wyszła mnie 55zł z tym kodem 30%. Pokaż tą zarową

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------



Otóż to, haha dopisałam w żartach pod komentarzami, że mogłam się bardziej wypiąć. Wiecie biodro i nóżka na bok To już by wszystkim pasowało, ale który człowiek tak wygląda na co dzień
Top pewnie odeślę, bo raczej nie mam gdzie w nim chodzić a i na jesień to średnio, bo nerki ucierpią.. No ale podoba mi się.
Udanego wypoczynku

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------



Znaczy nie tak ostro besztana, kulturalnie Jednak nie o taką ocenę topu mi konkretnie chodziło. Chciałam się bardziej dowiedzieć czy nie jest wulgarny i czy po prostu nie wygląda źle, a się naczytałam, że moja figura jest beznadziejna. No cóż forum to forum, każdy swoje zdanie może napisać.
Może, ale nie musi Umówmy się, o ocenę figury nie prosiłaś tylko o opinie dot. topu. Moim zdaniem to jednak kobieca, mała i brzydka złośliwość była
Nadal czekam na ootd z tym topem na IG

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Karina prześpie się do jutra z tymi melissami i może kliknę [emoji6] tylko już sama nie wiem jaki kolor

Morelle cudne zakupy [emoji7] dziękuje raz jeszcze za kaszmir pasuje mi jest luźny ale będzie miodzio do spodni z wys stanem, rękawy na mnie oki ale tez fajnie wyglądają tak niechlujnie podwinięte [emoji6]

MadziaMalinka także zostawiam ten kaszmir [emoji9] ale foto mogę jutro zrobić jeśli dalej chcesz, weekend byliśmy na wsi a tu kiepsko o dobre lustro [emoji6]

White_latte tez mam ta bluzę w ulubionych ze względu na kolor [emoji1] bluzeczka śliczna to nowa kolekcja? Kliknęłam coś podobnego w zarze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj w tych melissach przechodziłam ponad 6 h. Nie są aż tak wygodne jak crocsy, ale bardzo blisko ! Jesli mogę doradzić to najładniejsze są jasne, beż lub róż - ani te karmelowe ani czarne juz nie tak bardzo ( ogladałam wczoraj na zywo ).

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
tylko czarnej góry mi brakuje, a w środę wylot



szkoda, że dołu nie było, ale będzie do czarnego z wysokim stanem



może niepotrzebnie się obawiasz




dobrze wyglądasz
owszem, teraz jest fala na fit itd., ale większość nie bierze pod uwagę, że często między zdjęciami a rzeczywistością jest przepaść odpowiednie światło, 'fotoszopy' i inne cuda... jeśli dobrze się czujesz w takiej bluzce to noś i olej gadanie ludzi


ładne zakupy robicie ja na razie nic nie zamawiam, bo w środę wylatuję na Kretę (swoją drogą nie chce mi się )
ale nawet już sobie ciuchy przygotowałam, które biorę tylko nie jestem pewna czy dobrze wybrałam
Oj tam, góra, każda będzie pasować. Zresztą masz taką figurę, ze raczej nikt sie na urodzie stroju nie skoncentruje
Miłej podróży
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora