Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-14, 14:00   #18
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Sunniva spróbuj to się przekonasz.
Magdalena brała pod uwagę produkty Shellac a, oraz ewentualnie produkty Shellaco podobne z tym zastrzezeniem by nie zrazic potencjalne klientki metodami którymi wyżej opisałam. (piłowanie itp itd)
Myslę ,że Shellac to coś innego niż zwykłe easy offy. Często pracuję na żelach z easy off i uważam ,że jest to zupełnie inna bajka. Ale niech każdy pracuje na czym chce, jest duży wybór na rynku..
Co do ceny za buteleczke Shellacu ,wiesz ja od samego początku miałam na to chętnych zanim zakupiłam lakiery ,bardzo szybko koszta mi sie zwróciły... to klienkom zostawiam wybór one decydują gdzie isć i za ile. Więc jak cos piszę to tylko na własnym doswiadczeniu. . Uważam ,że warto zainwestować bo w moim przypadku jest to akurat chodliwy profesjonalny i bardzo wydajny produkt. Jeżeli natomiast nie ma klientek na hybrydy to po co w ogóle się w to bawić. Ale chętnie spróbuje te easy offy z Mistero Milano dla włąsnego uzytku coby potwierdzić opinie Alicji Ch
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-08-14 o 14:12
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując