Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z narzeczonym, nie mogę sie pozbierać!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 14:42   #24
jolunia21
Przyczajenie
 
Avatar jolunia21
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Rozstanie z narzeczonym, nie mogę sie pozbierać!

Przeczytałamcały watek i historie i uwazam,że należą ci się wyjaśnienia. po 6 latach związku i juz zbliżającego się slubu to Ci się nalezy.
Aczkolwiek uważam,że ten facet jest totalnym kretynem i tchórzem skoro tak to zakończył. Przeszkadzało mu "czepianie się",że ci brakuje wspólnych chwil i uwagi...tak to zrozumiałam. To facet nie był wart Ciebie.
Napweno życie ułoży Ci się na nowo. Może nie byla to pora na ślub,może narzeczony bał Ci się powiedzieć,że nie jest gotowy na ten związek małżeński,że go to przerosło-nie próbuję go usprawiedliwiać,ale nie moge zrozumiec jak po 6 latach zamknał za soba drzwi i odszedł bez słowa. a moze juz wcześniej coś sie w nim kumulowało,może kogos poznał innego,a może przestraszył sie 'utraty wolności'??

Trzymaj się mocno i pamietaj,że miłość przyjdzei wtedy, kiedy nadejdzie na nią porai nie jestes sama,wiele dziewczyn przezywa podobne sytuacje. I zastanów się czy nie lepiej,że uciekl teraz a nie spod ołtarza w dniu slubu-bo i tak bywa,że przy składaniu przysięgi małżeńskiej dochodzi człowiek do wniosku,że to nie jest to-a jak dla mnie taki scenariusz byłby tragedią dopiero.
Musisz spotkać się i pogadać z nim,niech ci wyjasni. A jeżeli nie to nie jest ciebie wart.
jolunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując