Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 20:46   #466
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Tak, ale koniec końców zdecydowałam się na 7.3, bo bałam się, że wyjdą za ciemne Kolor wyszedł bardzo podobny do tego na załączonym przez Ciecie próbniku, może delikatnie z pogranicza 8.3/7.3 (mniej w nim rudego niż na próbniku 7.3 ), ale ja miałam włosy wcześniej rozjaśniane Ogólnie rzecz biorąc jestem jednak zadowolona z efektu i wydaje mi się, że paleta dosyć realistycznie oddaje rzeczywiste kolory
Sama chciałabym docelowo coś bardziej kasztanowego więc w przyszłości mam zamiar zamówić coś z palety ciepłych brązów wpadających w miedziane, ale raczej nie ciemniejszych


Ja wczoraj farbowałam 7.13 i 8.33 pół na pół ale nie zbyt mi się spodobało tym bardziej,że mam włosy przetlenione to nie pokryło mi do końca i są prześwity więc dziś zrobiłam poprawkę i dałam 3/4 7.13 i 1/4 7.13 i na razie sa mokre ale już widzę,ze są prześwity zobaczymy jak jutro w świetle dziennym a dziś przeczytałam i zobaczyłam kolor 7.3 i już wiem jakim odcieniem zafarbuję za nie długo bo włosy do poprawki na pewno
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując