Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-27, 17:52   #996
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez mag_b Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam, że bardziej opłaca się kupować samemu lub ewentualnie w mniejszych grupach, tak duże zamówienia wychodzą drogo.

W grudniu za 80 sztuk Lirikos Marine Botoxin Cream i 40 sztuk su:m37 Losec Therapy Eye Cream zapłaciłam łącznie z przesyłką 128,00 zł, co daje 1,07zł za próbkę. Teraz za 60 próbek nowej wersji tego kremu Lirikos i po 30 dwóch nowych esencji z su:m37 zapłaciłam 143zł. Vat nie został naliczony.

To Ci gratuluje. Nie mam pojecia jak Ci to tak tanio wyszlo. Gdy ja kupowalam to lirikos byl chyba w pskietach po 40sztuk po 10$ za pakiet. Czyli 2x10$ + 10$ za sum= 30$ plus koszt przesylki 1kg 20$. Razem: 50$ x 3,50 (wtedy mniej wiecej byl taki kurs). To wychodzi 175zl bez vatu. Chyba ze dorwalas jakiegos mega taniego sprzedawce probek. Ja korzystam z kilku sprawdzonych, ktorzy nie popychaja podrobek.

A tak juz poza tym wszystkim, to nie wiem czemu robisz za suflera i stawiasz bledne hipotezy. Jesli ktos ma w czyms problem to go odeslij do mnie, a nie robisz za audytora rozbiorek w ktorych nigdy nie bralas udzialu i nie znasz ich specyfiki.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2015-03-27 o 17:59
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując