Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-24, 12:10   #3393
sheste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cześć Dziewczyny

Szukam pomysłu jak uzyskać pewien bardzo subtelny efekt.. mam kilka pomysłów, ale żaden nie wydaje mi się idealny.

Mam Semilacową czerń (031) i Blue Ink (088) i chciałabym uzyskać na niech baaardzo delikany błyszczący efekt - coś jak połyskujący delikatnymi kolorowymi drobinkami lakier samochodu
Na pierwszy rzut oka zwykły głęboki kolor, ale w słońcu bardzo subtelne błyszczące drobinki... takie dziwne widzimisię

Zastanawiam się, czy któryś z transparentnych lakierów dałby radę? Np Glitter milk jako ostatnia warstwa, albo Pale peach glow? Albo może jakiś jeszcze inny? Myślicie, że mogłoby się to udać na czerni lub granacie?

Mam syrenkę, ale ona nie jest tak subtelna...
Myślałam też, że może bym wymieszała ją z tymi lakierami lub z topem na podkładce do mieszania kolorów... syrenka nie jest taka drobna, a nie chcę marnować lakieru nie mając pojęcia czy to się może udać

Ostatecznie mogę zamówić Semilac Chameleon no wipe, ale on tez nie jest aż tak delikatny.. szczególnie na czerni widać go dość wyraźnie.

Jeśli ktokolwiek ma jakieś pomysły - ewentualnie zdjęcia z efektami to byłoby super


update:
Właśnie natknęłam się na lakiery NeoNail z serii Galaxy! dokładnie o ten efekt mi chodzi No to chyba problem rozwiązany, efekty lakieru Pegasus/Perseus/Andromeda to są dokładnie takie efekty o jakie mi chodziło
Ale jeśli ktoś ma sugestie jak uzyskać taki efekt z Semilac, to ja chętnie bym przy tej marce została

Edytowane przez sheste
Czas edycji: 2018-08-24 o 15:33 Powód: aktualizacja
sheste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując