Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aknenormin - TERAPIA PRZECIWTRĄDZIKOWA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-16, 19:04   #69
aldosia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Aknenormin - TERAPIA PRZECIWTRĄDZIKOWA

hej. 20 lutego rozpoczęłam kuracje Aknenorminem.
Zastanawiam się poważnie na tym lekiem, z uwagi na skutki uboczne, jednak zaryzykowałam.. pomyślałam sobie co mnie nie zabije to mnie wzmocni... Lek zażywam niecały miesiąc a już śmiało mogę mówić o efektach:
-krosty przestały mi wyskakiwać, co miesiąc temu było nie do pomyślenia.
-odkąd pamiętam zawsze miałam problem z tłustą cerą, a teraz z dnia na dzień cera mniej mi się przetłuszcza, rano wstaję i mam matowa cerę, co mnie bardzo cieszy
-włosy przestały mi się szybko przetłuszczać, myję ok. co 4 dni

takie efekty w ciągu jednego miesiąc są mocno motywujące na dalszą przyszłośćDDD

moja kuracja będzie trwać 7 miesięcy, póki co biorę dwie kapsułki dziennie, nie stosuję żadnych pudrów, fluidów, maści, kremów, żeli itp, ponieważ mogłoby to zapychać pory, więc mijało by się z celem..
robiłam dwa razy badania krwi.
jestem cały czas pod okiem dermatologa, mam szczerą nadzieję że wkonću pozbędę sie tego ;; dziadostwa;; i tego tez wam życzę....

może napiszę jeszcze post pod koniec kuracji:PPP buziaki, 3-majcie się, dużo wytrwałości i co najważniejsze cierpliwości....znam to z własnego doświadczaniaDDD
aldosia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując