Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-03, 10:59   #2451
illa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Jestem w sumie nowa na bichemii, dlatego też bardzo prosiłabym Was o ocenę mojej pielegnacji. Mam 25 lat cera mieszana w kierunku tłustej, grudki, czasami coś wyskoczy, pare popękanych naczynek (rumienia-brak), blizny i przebarwienia potrądzikowe czyli niestety wszystko co możliwe
Rano:
1. Lirene - Cera Tłusta i mieszana - żel matująco-oczyszczający do mycia twarzy lub żel garniera podstawa pielęgnacji cera mieszana
2. Hydrolat geraniowy
3. Serum antyok.Amla (+ Komp.silikonowy)
4. Filtr obecnie Iwostin, ale szukam ideału
Wieczorem
1. Lirene - Cera Tłusta i mieszana - żel matująco-oczyszczający do mycia twarzy lub żel garniera podstawa pielęgnacji cera mieszana
2. Hydrolat z kwiatu pomarańczy
3. Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%
4. Krem pod oczy nadal szukam KWC
Raz w tygodniu peeling enzymatyczny, maseczka z czerwonej glinki i dodatkowa maseczka i tu różnie nawilżające, relaksująca, na naczynka itd.
Na jesień/zimę chciałabym zacząć używać kwasów BHA lub PHA na moje przebarwienia.
Co myślicie o moje pielęgnacji? Dodać może na wieczór dodatkowo jakiś krem nawilżający? Lub może coś na naczynka?
illa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując