Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 13:38   #1478
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Miałam całe łydki razem z kolanami zawalone bliznami, rankami, ropniakami. Wyglądało to naprawdę strasznie..Tutaj były zamieszczone zdjęcia niektórych nózek i jak na mój gust to pestka w porównaniu z tym co ja miałam.. Ja dodatkowo miałam blizny po laserze. Zostałam poparzona przy 1 zabiegu i blizny utrzymywały się naprawdę dlugo. Miałam więc dodatkowy problem, ponieważ oprócz blizn po depilacji dołaczyły blizny po laserze. Najpierw były to wielkie czerwone strupy na całej łydce, później zmieniły kolor na purpurowy, później na bordowy i w takim stanie utrzymywaly się na mojej łydce kilka miesięcy. Następnie strupy odpadly i zostały wielkie blizny na całą łydkę. Jednak cierpliwie walczyłam z tym wszystkim, raz było lepiej, częściej gorzej ale w końcu doprowadziłam nogi do normalnego stanu. U dermatologa nie byłam, ponieważ nie znam żadnego dobrego. Rany, blizny, strupy itp. itd. miałam naprawdę długo- ponad 2 lata nie pokazywałam nóżek nikomu poza moim facetem. On jedyny znał mój problem i przyznam, że zawsze dodawał otuchy i wspierał w trudnych chwilach, których niestety było sporo. Wiem jak wazny to jest probem dla Was, mi też odechciewało się wszystkiego, miałam takie załamania związane ze stanem nóg, że teraz jak sobie o tym pomyśle to aż mi głupio. Tyle osób ma poważniejsze problemy a ja się tyle nasiedziałam i napłakałam nad głupimi gyrkami.. Ważne jednak, że problem został pokonany i teraz z utęsknieniem wyczekuję słonecznych dni.
Ja też miałam blizny po laserze.... To było straszne i bardzo długo się utrzymywało.... Spróbuję zastosować się do Twoich rad Wygląda to sensownie. Może przez wakacje coś zrobię z tymi nogami, jako że będzie więcej wolnego czasu, bo już czasem naprawdę mnie tak dołują, że nie wytrzymuję A tak bym chciała sukienkę założyć na gołe nogi Patrzę na wszystkie moje koleżanki (na w-f najlepiej się przyjrzeć ) i żadna nie ma takich nog jak moje Co mnie jeszcze bardziej dobija. Pozdrawiam Was dziewczyny!
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując