Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-13, 18:13   #1493
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Hej Wtraca sie Wam w polowie rozmowy, mam nadzieje, ze nikomu to ni bedzie przeszkadzac? Pisze, bo po 1 mam nadzieje, ze wam pomoge, a po 2 chce sie wyzalic, bo jestem kolejna glupia, ktora narobila sobie krzywdy :/ Z nogami mialam kiedys okropny problem. Wlosy rosly mi jak u facetow, czarne, grube i geste :/ Musialam je golic codziennie a i tak rosly jak na drozdzach i po wieczornym goleniu rano juz je bylo widac :/ Pol roku uzywalam depilatora i bylo ok i nagle zaczely mi wrastac, oczyiwscie blizny przebarwienia, al enie golilam ich z 2 miesiace (czerwiec i lipiec, to byla masakra kulac sie w dlugich spodniach przy upalach) no i jakos sie zagoi. Zamiast dac sobie spokoj to wpadlam na kolejny genialny pomysl, wosk Wzialam sie sama za to i bylo jeszcze gorzej niz po depilatorze i historia sie powotrzyla. Po wyleczeniu pozostalo mi golenie codziennie I teraz opowiem Wam o moim odkryciu Po przeczytaniu milionow watkow dziewczyny pisaly gdzies o Telocapilu. To taki olejek, ktory mozna dodac do balsamu. Kupic go mozna na stronie mazidla.com z przesylka wyszlo jakos 28zl za mala buteleczke, ale to bardzo wydajne. Kupilam do tego mleczko Hipp, takie dla maluchow, i sobie taka mieszanka smaruje nozki. Ku mojemu zdziwieniu to naprawde dziala Naprawde wlosow rosnie mniej i rosna o wiele wolniej! Myslama, ze juz nic mi nie pomoze a jednak Teraz moge nie golic 3 dni i mimo ze juz odrstaja to da sie wyjsc z domu Takze sprobujcie, bo warto i moze Wam pomoze
Co do blizn, to niestety sama teraz studiuje ta wiedze :/
opanowalam nogi to musialam sobie narobic nowych problemow oczywiscie. Dokladnie podobna sytuacja mialam z bikini. Na poczatku depilator spisywal sie rewelacyjnie, a potem nagle powrastaly mi wlosy. Mialam zapalanie mieszkow wlosow, oczywisice glupia i niecierpliwa musialam przy tym grzebac. Skutek jest taki, ze na wzgorku mam z 7 okraglych blizn jak po pryszczach :/ Wygladam okropnie, chocbym jakiegos syfa miala :/ Zaczelam to smarowac Cepanem od 10dni no i jakas tam roznica jest. Narazie nie moge sie golic, bo jeszcze pare wloskow dalej wrasta :/ Blizny lekko wyblakly, ale i tak wyglada to dalej strasznie. Naczytalam sie o veradermie i dermatix i zaczely kusic mnie te masci Ktoras z Was stosowala moze? Wydalam juz tyle pieniedzy na te wszystkie *******y, ze naprawde boje sie zaryzykowac i zakupic marne 15g masci za 140zl :/ Prosze o jakas odpowiedz Mam nadzieje, ze chcialo sie to w ogole komus czytac. Bo ja juz serio mam dosyc powoli. i Moze to glupie ze placze o wyglad mojego bikini, bo ludzie maja wazniejsze problemu, ale dobija mnie to, nawet w stroju nie moge sie pokazac bo przy pachwinach tez blizny. Pozdrawiam goraco i zycze powodzenia w dlaszej walce
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując