Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 10:06   #492
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Esterrku bo ja kwasow nie lubie ... probowalam delikatnie zaczac z Avene... masakre mi zrobilo na buzi... tygodniami to doprowadzalam do porzadku ... pozatym nie podoba mi sie opcja wygladania jak waz podczas zmiany skory ... i to wszystko na co trzeba uwazac stosujac kwasy... za duzo kombinacji ...
Ja zaczęłam przygodę z diacnealem w zeszłym roku późną jesienią, na początku 3 x w tyg, potem częściej aż doszłam do codziennej aplikacji i nie łuszczyłam się wcale , teraz znów wracam do diacnealu, stosuję codziennie na noc i nic, żadnego zaczerwienienia, pieczenia, o łuszczeniu nie wspominając...chyba jest dla mnie po prostu za słaby , muszę się przerzucić na coś silniejszego, chociaż perspektywa schodzenia skóry płatami trochę mnie przeraża . No i rzeczywiście przy kwasach/retinoidach filtry to podstawa .
Z drugiej strony bardziej wierzę w przeciwzmarszczkowe czy rozjaśniające działanie kwasów/retinoidów niż duuużo droższych kremów wysokopółkowych ....więc coś za coś .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując