Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo proszę o jakąś poradę w sprawie podkładu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-14, 18:23   #3
joasite
Raczkowanie
 
Avatar joasite
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Bardzo proszę o jakąś poradę w sprawie podkładu!

Ja mam cerę mieszaną. Ale moja koleżanka, która ma cere suchą używa podkładu Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint (Owocowy podkład rozświetlający). Ten podkład jest do każdego rodzaju cery, cena moim zdaniem jest ok (pewnie na allegro jest tanszy). W każdym razie moja koleżanka bardzo chwali ten podkład za dobre nawilżanie, duży wybór kolorów i też dlatego że nie podkreśla suchych skórek. Ja osobiście go nie używałam, więc nie mogę się na jego temat wypowiedzieć, ale chciałam ci jakoś pomoc wiec przedstawiam opinie koleżanki. Może w drogerii mają jakieś próbki tego podkładu, zawsze możesz sprawdzić zanim kupisz. O i to właśnie też radze ci zrobić. Idź do drogerii i zapytaj czy mają jakieś próbki podkładów dla twojego typu cery (moja siostra tak robiła, tyle że chodziła do aptek po próbki podkładów Vichy i dali jej za darmoa ona wkońcu żadnego nie kupila). Mam nadzieje ze chociaz troszke pomoglam
joasite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując