Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pierwszy i ostatni raz .. heh ..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-23, 16:48   #1
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283

pierwszy i ostatni raz .. heh ..


ja nie potrafię tym co mam, zrobić dobrych zdjęć [jakieś dziwne cienie, kropki na zdjęciach (fot.12 np ) i w ogóle wrrr], więc to mój pierwszy i ostatni raz jeśli chodzi o coś co potocznie nazywane jest stepem. obiecałam jednej wizażance, więc dotrzymuję słowa. mam nadzieję, że jest jasne na tyle by móc to wykonać. zwłaszcza że makijaż jest dość prosty

twarz:
podkład Affinitone
puder Rimmel

policzki:
róż Inglot
AOH Essence

oczy:

korektor Maybelline
cień czarny Inglot
cień srebrny Joko
AOH Essence
kredka czarna longlasting Essence
tusz Inglot

brwi:
cień Inglot do brwi

opis:
na pokryte podkładem i pudrem powieki mniej więcej w połowie, położyłam czarny cień [na mokro - do tego użyłam płynu do soczewek, żeby nie podrażniać niczym oczu] aż do zewnętrznego kącika [fot.1,2] kolejnie, suchym pędzelkiem lekko roztarłam cień na kącik wew. [fot.3,4] kolejnie czystym pędzelkiem, również na mokro, położyłam srebrny cień [fot.5,6] i delikatnie roztarłam [fot.7] czarna kredką narysowałam linię na dolnej powiece [fot.8] roztarłam i położyłam czarny cień [fot.9] kolejnie czarną kredką narysowałam linie na wew. stronie górnej i dolnej powieki oraz przy linii rzęs na powiece górnej. podkręciłam zalotką i dwukrotnie wytuszowałam rzęsy [fot.11,12] efekt końcowy ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (47,6 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (35,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (77,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (40,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (52,2 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (52,7 KB, 130 załadowań)
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując