Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jasne końcówki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-21, 17:25   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: jasne końcówki

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
E.. bez przesady. W życiu robi się różne dziwne rzeczy i nie widzę sensu by coś latać poprawiać do fryzjera. Dziewczyna chce jasne końce to niech sobie zrobi nie ważne czy sama czy nie. Ja takich włosów nie mam od dawna, ale nie wyglądałam, sorry, tak żebym musiała coś poprawiać. Widać nie warto wstawiać fotek, bo jeszcze się można kompleksów nabawić... Hehe.

A zdjęcie usunęłam, żeby nikogo więcej nie raziło.
no wiem po co się unosić

dziewczyna chcę osiągnąc delikatny, kobiecy look jak na zdjęciu a wklejone foty nijak się do tego nie mają - mają się jedynie do fantazaji natsolatków
nie takie rzeczy miałam na głowie i do Twoich czy drugiej dziewczyny włosów nic nie mam ale tak samo wasze włosy kompletnie nic nie mają do pokazanej przez autorkę fryzury i potwierdzają że efektu delikatnego przejścia i zlewania sie kolorów w domu się nie osiągnie

mogę dziewczynie wkleić moje zdjęcia we włosach wyglądających jakl przetarty jeans tylko w kolorze blond ( różne odcienie na różnych partiach włosów - poprzecierane pasy) no i mam tam inne końcówki i mogę dać jej na to przepis - ale na co jej to i jak to się ma do efektu na 1wszej fotce to nie wiem

swoją drogą usuwanie zdjęć na wizażu jest zabronione bo naursza spójnosć wątku
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora