Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-12, 12:34   #164
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez piaseczek Pokaż wiadomość
Floetko!
Wszystkie informacje są zawarte w "instrukcji obsługi", która powinna być w opakowaniu. Nie wiem czy kupiłaś farbę z serii Platiunum, jeśli tak to powinnaś na farbę o pojemności 60 ml użyć 120 ml wody (proporcja 1:2). Jeśli natomiast kupiłaś farbę NIE z serii Platinum to proporcja powinna być następująca - 1:1,5 (cała farba, tj. 60 ml a do tego 90 ml wody). Ja farbuje moją mamę kolorem PP02. Ten odcień nawet u brunetki nie wychodzi żółty, pochodzi z serii Platinum (jest to jeden z czterech nowych odcieni). W razie czego pytaj, chętnie odpowiem.
Pozdrawiam serdecznie
Hej,widzę,że znasz się na alfaparfie więc może i mi pomożesz.
Kupiłam alfaparf 11,10,na aukcji nic nie pisało,że jest ona z serii platinum i wczesniej dokupiłam oksy 90 ml 9%.
Dostałam farbę wczoraj i na opakowaniu pisze platinum,a na ulotce aby zmieszać z oksy 40V-więc chyba 12%,w proporcji 1:2.
Zastanawiam się czy mogę zmieszać ją z oksydantem 9% w proporcji 1;1,5 czy muszę 1:2 tak jak pisze w ulotce.
Ewentualnie zrobić 1:2 45 ml farby+90 ml 9% oksy,ale nie wiem czy mi farby wtedy starczy.
Włosy naturalne-ciemny mysi blond.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując