Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-30, 20:31   #3177
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Shadi .

ja juz o moich plecach to Wam nie marudze. smaruje je tym rozcienczonym octem jablkowym, ale rzadko. teraz nie mialam do tego glowy. musze zaczac praktykowac codzienne, wieczorne smarownie.
A pomaga Ci cosik ten tonik jabłkowy? Ja mam w lodówce jakiś ocet jabłkowy chciałam sobie na twarz zrobić z takiego nierafinowanego, ale pleca tam moga być i tym smarowane, a taka wydelikacona twarz octu chyba nie przetrzyma.

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Co do pryszczy to go jutro dopytam(pewnie jak tylko zaczne to mi wyskoczy znow,ze szare mydlo jest najlepsze na wszystko-kto wie,moze nawet na grype i zapalenie ploc )
Dzis u mnie wygladzanie i lagodny efaklarek.Jutro jade do rodzicow,do cioc i wujkow-zeby mi chocaz raz zadne gowno nie wylazlo nie w pore
Mój tata mimo przekonania ze szare mydełko by wystarczyło jednak po,świecił się i pojechał ze mną do dermatologa wtedy we wrzesniu, wow. U mnie tez dizsiaj noc bez zoracu, bo muszę złagodzić policzkim lekko sie podrazniły i w ogóle strasznie obłaze na brodzie i policzkach...Musze zrobić sobie jakiś moooocny peeling, bo ten z ziajki, to jak maseczka.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora