Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto pracował/pracuje w Centrum Helen Doron?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-19, 10:56   #6
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Kto pracował/pracuje w Centrum Helen Doron?

Cytat:
Napisane przez Smefetka18 Pokaż wiadomość
Ja pracując już w tej szkole kolejny rok mogę napisać, że mimo że jestem zatrudniona na stanowisku pracownika biurowego, to ja tam jestem od wszystkiego.
nika135, wypiszę Ci co nalezy do moich obowiązków na chwilę obecną:
-pełnienie roli sprzątaczki
- odbieranie telefonów i udzielanie inf o kursach i prowadzenie innych rozmów z rodzicami i potencjalnymi klientami
- przyjmowanie wpłat i wypisywanie potwierdzeń
- przygotowywanie umów, rozliczanie kosztów na raty, dopilnowywanie by raty były zapłacone
- zajmowanie się gazetką na tablicy korkowej ( których mamy kilka)
- sporządzanie raportów na koniec dnia pracy
- prowadzenie ankiety przez telefon, dzwonienie do ludzi w sprawie lekcji pokazowych

Mogłabym tak jeszcze długo wypisywać, bo teraz widzę że moje obowiązki nie mają końca i co trochę dochodzą mi nowe, bo moja szefowa na nic podobno czasu nie ma.

Jakby tego było mało, to wymaga się ode mnie angażowania w życie Centrum, wymyślania sposobów w jaki możemy się promować, rozwieszenia jakiś plakatów na mieście i wiele innych...i teraz UWAGA UWAGA! to wszystko za pieniądze przy 1/2 etatu.

Ri Ri, a jakie wrażenie u Ciebie po roku pracy?

W sumie to co napisałaś... to pierwszą rozmowę maiłam pod takim kątem.
Była wzmianka o sprzątaniu, o promowaniu szkoły, o tym jakbym sobie radziła w różnych sytuacjach gdyby np. lektor na zajęcia nie przyszedł.
Zasmuciłaś mnie troszkę, ale prze ogromnie dziękuję Ci za te informacje.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując