Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-18, 21:42   #3922
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy macie też takie spostrzeżenia, ale ja nie rozumiem pewnych ludzkich zachowań. Na PW pisałam sobie z pewną Wizażanką o perfumach, zaproponowała mi odlewkę, po kilku dniach pisania cisza. Miała mi napisać numer konta. Nadal wchodzi na Wizaż, jest aktywna, nie odpisuje na moje PW. Że tak powiem ani be ani me. Rozumiem, że może z kimś się wymieniła, sprzedała, odwidziało jej się, ale dorosły człowiek to chyba potrafi to napisać i byłoby po sprawie
Być może jednak jestem już tak stara, że dla dzisiejszych ludzi podstawowe zasady kultury są tym czy dla mnie dinozaury. Wiem, że teraz jest ogólne pozwolenie na schamienie społeczeństwa i bycie grzecznym, mówienie: proszę, przepraszam i dziękuję, jest odbierane jako słabość Ale w moim świecie to tak nie funkcjonuje. Zwykłe chamstwo tępię. Nie wiem, nie ogarniam tej sytuacji. A Wy umiecie to wytłumaczyć?
Bardzo bym Ci Iwonko chciała wytłumaczyć, szkopuł w tym, że sama tego nie rozumiem, a tez sie z tym stykam/-łam
Nie wiem, może niektórzy nie mają cywilnej odwagi, przekracza to ich wysiłek albo maja tzw. sklerozis - wdupozis
Może jednak znajdzie sie ktoś, kto będzie umiał to wyłtumaczyć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora