Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-27, 10:11   #2524
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hello laseczki!


możliwe że mają tendecje do falowania bo co jest śmieszne mojej siostrze która jest 10 lat stasza ode mnie zaczęły się kręcić niedawno i po myciu ma normalnie loczki dziwne to według mnie

to pierwsze foto to włoski po londzie 12/9 która mi ładnie wychodziła ale szybko rudziała na odroście a włoski wcale nie są jaśniejsze od tamtych tylko kolor się wyrównał bardziej a tak to poziom jest prawie taki sam na zdjęciach nie wiedząc czemu nieraz wychodzą bardzo jasno albo wręcz białawo ,ale nie są takie są jasne ale nie tak bardzo

super wyszło

to pierwsze to juz po C12 było a fryz mam teraz taki sam nawet już ciut dłuższe
drugie to po londzie 12/9
a trzecie to schodziłam pasemkami z ciemnych i takie rudawo blond wyszło ale odpada mnie się wogole nie podobało
obecnie czuje się dobrze w moim odcieniu i nie chce jaśniejszych a po ostatnim farbowaniu 219 ciut je rozjaśniło i na zdjęciach wychodzą prawie białawe ale nie są takie

zaraz kładę C12 mam nadzieje że wyrówna ten zrudziały odrost po tym 219
w sumie wróciłabym do tej londy co robi kitkulka tylko że szybko rudziała na moich włoskach ale efekt mi się podobał zaraz po farbce
dobrze Asiu przecież najważniejsze żeby Tobie podobało się ja tylko wyraziłam opinie że moim zdaniem lepiej w ciemniejszych niż tych jaśniejszych te ciemniejsze jakby wyszczuplały troszkę buźkę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora