Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-12, 09:40   #4740
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah, mydełka Babydeam są rzeczywiscie świetne, a ta cena...
Super, że i Tobie przypadły do gustu


Co do dezodorantów, to wczoraj kupiłam kolejny kilogram wit. C u siebie stacjonarnie i zagadałam się z panem sprzedawcą o chlorku magnezu, mówił, że to się stosuje w kąpielach i robi sobie z żoną też dezodorant i całe lato na tym jechali i że super. Magnez uzupełniany jest w organiźmie przez skórę dzięki takim kąpielom, a deo działa przeciwbakteryjnie, więc nie ma przykrego zapachu. Akurat weszliśmy w polemikę, bo chlorek magnezu stał na półce obok mojej witaminki i tej samej firmy (Stanlab). I o tym magnezie wchłaniającym się przez skórę to jest prawda, bo już kiedyś o tym czytałam gdzieś i nawet są produkty do ciała magnezowe, np w sprayu, ale to się nie opłaca.
Ponoć jego niedobry są powszechne i można poczytać o objawach w sieci, możecie nawet nie wiedzieć, że macie niedobór magnezu. Ogólnie facet i jego żona są bardzo w temacie i super mają ten sklepik i są przesympatyczni. Dużo fajnych produktów od Yerba mate, przez oleje, stewie różne takie, lubię tam chodzić, u mnie nigdzie nie ma takich sklepów, to jedyny.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora