Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-04, 14:19   #3936
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Aha Cati, Twoja pociecha będzie spod Wagi?
To dobry znak, Wagi a szczególnie chłopcy są bardzo ok - wiem bo mój brat ma jutro urodziny - i fajny z niego koleżka[/QUOTE]

wiem cos o tym, bo moj maz jest spod Wagi. zreszta ja tez- we wtorek mam urodziny

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Szatanko, mam do Ciebie pytanie odnosnie retinu A.nie pisze na priv, bo moze to,co napiszesz przyda sie innym.
jak wiesz koncze sloik dermamelanu i za kilka dni zaczne smarowac sie retinemA, z tym,ze ja mam żel, ktorego podobno nie mozna dostac w Polsce, bo maja tylko krem. Wiem,ze zel jest do cery tłustej i tradzikowej, a krem nie i pewnie stad niezadowolenie dziewczyn z cera tradzikowa i ich wybor pada raczej na zorac. ja mam retinA zel 0,01. przeczytalam juz wszystko ze strony Basi K, ktora podalas. ciaglejednak mam rozne watpliwosci. boje sie,ze jak odstawie ten dermamelan,ktory tak mi zmatowil skore i nadal jej blasku, to szybko cera mi zbrzydnie, bedzie znowu tlusta i szara.zastanawiam sie,na ile podobnie do dermamelanu dziala retinA. czy moge liczyc na podobne efekty? ladny kolor i normalna,a nie tlusta cera, bez zaskornikow. Czy bylabys w stanie porownac dzialanie tych obu specyfikow?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora