Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 17:22   #3938
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
SzatAnus , rob jak chcesz , mialam ta Bioderme , mi nie pasil ...wez sobie probke moze bo mnie sam kolor odstreczal - taki zielonkawy , fuj ...no z nawilzaniem u mnie bez rewelecji po tym kremie i ogolnie jakos nieeee ....Avene Cicalfate - fakt jest gesty ale sie zaraz wchlania i sto razy lepszy moim zdaniem od Biodermy ...
wez probaski, sama stwierdzisz , ktory lepszy for You
milej niedzielki , pa

aaa , widzisz kalaris tez Avenke chwali
Bioderma ma podobno jakiś patent w środku kremu no i kwas hial.Ale skoro tak polecacie to kupię tą Avenkę zwłaszcza że jest teraz -20%.Ale mnie konstystencja przeraża
Lapiś nie maja niestety probasek dlatego nie wypróbuje
Jak mi Avena nie spasi to którejś z Was oddam

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
Aha Cati, Twoja pociecha będzie spod Wagi?
To dobry znak, Wagi a szczególnie chłopcy są bardzo ok - wiem bo mój brat ma jutro urodziny - i fajny z niego koleżka
wiem cos o tym, bo moj maz jest spod Wagi. zreszta ja tez- we wtorek mam urodziny

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Szatanko, mam do Ciebie pytanie odnosnie retinu A.nie pisze na priv, bo moze to,co napiszesz przyda sie innym.
jak wiesz koncze sloik dermamelanu i za kilka dni zaczne smarowac sie retinemA, z tym,ze ja mam żel, ktorego podobno nie mozna dostac w Polsce, bo maja tylko krem. Wiem,ze zel jest do cery tłustej i tradzikowej, a krem nie i pewnie stad niezadowolenie dziewczyn z cera tradzikowa i ich wybor pada raczej na zorac. ja mam retinA zel 0,01. przeczytalam juz wszystko ze strony Basi K, ktora podalas. ciaglejednak mam rozne watpliwosci. boje sie,ze jak odstawie ten dermamelan,ktory tak mi zmatowil skore i nadal jej blasku, to szybko cera mi zbrzydnie, bedzie znowu tlusta i szara.zastanawiam sie,na ile podobnie do dermamelanu dziala retinA. czy moge liczyc na podobne efekty? ladny kolor i normalna,a nie tlusta cera, bez zaskornikow. Czy bylabys w stanie porownac dzialanie tych obu specyfikow?[/QUOTE]

Dermamelanu nie miałam więc nie wiem jak się spisuje.Jak wiesz ja mam Retin ale krem a to ponoć różnica.Żel z zasady bardziej wysusza i jest silniejszy.Nie znam tych specyfików które podalaś więc nie mogę porównac.Ale nikt Ci nie zagwarantuje co się stanieWiem ze po Retinie skóra najpierw sie pogarsza a potem jest już tylko lepiej.

Ja postanowiłam że będę Retin stosować co drugi dzień.Brodę mam jakby mi przemarzła,niestety żadne peelingi enzymatyczne nie działają tak jakbym chciałaale zmarszczki mi się spłycająnie wierzyłam dziewczynom kiedy mówiły że skóra po retinie bedzie chłonęła filtr jak gąbkę ale tak naprawde jest!Mogę wiecej nałozyć niz przepisową ilość

Nenya ale Ty laska jesteś

Catiś Słońce "zobaczymy się"dopiero po Twoim wyjściu ze szpitala bo jutro mnie nie bedzie na necie a Ty we wtorek już do szpitala jedziesz wiec......trzymam kciuki za szybki i bezbolesny(w miare)poród i za 10 pkt w skali Apgara! Wszystko bedzie dobrze
Co do Clareny to znalazłam http://www.dlalejdis.pl/uroda/artyku...dnie,5720.html
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-10-04 o 17:37
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora