Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-06, 07:49   #3943
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Szatanus, w razie czego ja od Ciebie Avenke odkupie , wlasnie mi sie konczy i tak musze zakupic , takze masz kupca juz jak by Ci jednak ewidentnie nie spasila
ta Bioderma mi sie nawet czasami na twarzy wazyla , kalaris tez nia zachwycona nie byla jak zaczela Avenke uzywac ....no sprobuj

widzisz sie napalilam na ten Retin A ale musze narazie spasowac bo cos2 sie smaruje od 3 tyg , jak skoncze sloiczek to potem retinki , oba naraz to raczej nieeee, zbyt ryzykowne mysle ....
......................... ......................... ......................
Cati - jestem z Toba , zegnac sie bedziemy jutro
Cati pewnie już w szpitalu

Lapi waham się cały czas bo mam teraz większe zakupy typu buty, kurtki itp pozatym pomaga mi maść z vit A za.....3 złale znając mnie i tak pewnie kupię Avenkę
Cosm z Retinem ja też bym nie łączyła.Łatwo sobie kuku zrobić a potem latami to korygowaćMnie czasem skóra pod oczami piecze ale może dlatego że tam daję więcej retinu bo tam właśnie mam zmarchy jak rów mariańskito od gadulstwa

Nenya mnie nikt tak nie mówił ale patrząc w lustro widziałam te plamiskawszyscy mi mówili że to rozlane piegia dermatolożka powiedziała że dobrze że do Niej przyszłam bo to nie piegi ale i tak mi nie pomogła w żaden sposób.Połaziłam po lekarzach(nie dostałam się na laser bo to nie chorobowe podobno)i przestałam bo i tak nic nie pomagają.Sama na sobie experymentuję
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora