Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 08:02   #4448
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Mariola, Pranie - jak Wam się sprawują szampony Polleny? To i owo mnie kusi z tej stronki, ale może pod Halą Mirowską dostanę
Ja mam taki przeciwłojokotowy i nie zauważyłąm jego pozytywnego działania. Tzn włosy mniej się nie przetłuszczają, ani więcej... myje bo myje i już... a odżywkę lawendową raz użyłam i jest sopko, włosy miękkie i nie plączą się, łatwo rozczesują bz elektryzowania - czyli wszystko czego mi potrzeba.

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Braworka przykro mi

Wklejam obiecane zdjęcie w rzeczywistości kolor jest dużo bardziej marchewkowy... światło teraz jest beznadziejne
Aniołku, ślicznie wyglądasz w tym kolorze no i

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
U mnie złe wieści ... Przez tą głupią chmurę zobaczę się z mężem najwcześniej na początku maja ... Nawet nie będę próbować opisywać wam swojego rozczarowania.
Ojej, strasznie to przykre, nawe nie próbuję sobie wyobrażać Twojej złości i rozczarowania

A ja wczoraj mamndat bym złapała za przechodzenie przez ulicę na czerwonym świetle Policja zablokowała ulicę, bo ktoś ważny jechał ijak już przejechał to nikt z pieszych nie wcisnął guziczka na słupie. Samochody stały bo było czerwone i ludzie stali bo było czerwone.... a ja polazłam, bo tramwaj już jechał ( a policja stała i patrzyła). Policjant mnie zatrzymał i chciał dać mandat... ale wyżebrałam... że tramwaj, ż dziecko w przedszkolu i w ogóle to przecież nic nikomu się nie stało, bo samochody czerwone światło mieli itp itd... i mnie puścił

Ferg. Dla mnie też zrób jakąś inspiracę makijażową do różowej sukienki.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora