Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-20, 01:30   #424
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Witajcie BIAŁOGŁOWE i przyszłe białogłowe
Z ciemnych włosków do białych - oczywiście, że się da, ale radzę to robić z głową na karku bo potem będzie płacz! Sama schodziłam z czarnych włosków tzn. swoje mam ciemny blond z natury słoneczny, ale zamarzyło mi się kiedyś czarnych, teraz mam białe włoski jak na foto (zdjęcie robione bez lampy,przy otwartym oknie w świetle dziennym,dzień słoneczny jak widać nawet bardzo) cały proces rozjasniania był stopniowy i moze dlatego moje wlosy nie ucierpialy na tym za dużo chociaz wiadomo że rozjasnianie to troszke na pewno dostaly w kosc jednak wszystko sie da naprawic wloski stopniowo rozjasnialam pasemkami u fryzjera (pasemka robione farba) po pierwszej wizycie prawie nic nie ruszyło ale po kolejnych bylo coraz bardziej widoczne wloski mialam potem rudawe gdy osiagnelam w miare jasny blond u fryzjera pofarbowałam wtedy sama farbą E20 i do tej pory się jej trzymam w między czasie zamieniałam ją na XXLkę CZYSTA PLATYNĘ. Cały ten proces rozjaśniania u fryzjera trwał jakiś rok zanim sama pofarbowałam. Potem powoli uzyskałam jednolity kolorek i teraz cieszę się nim już 4,5 roku robię tylko odrosty nie farbuję włosków po całości bo szkoda by było
Więc trzymam kciuki dziewczyny ale pamiętajcie co nagle to po diable, a cierpliwość popłaca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08680.jpg (14,0 KB, 282 załadowań)
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując