Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-20, 07:57   #2205
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyglądają
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
świetne

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
No to teraz przedstawiam nieśmiało moje pazurki
Świetne
Faktycznie "żuczkowy" a jak z jego trwałością? Bo mam jakiś uraz do Miss Sporty a nie wiem czy słuszny?
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wiem, że jest ale najwidoczniej woda w Lublinie mi nie słuzy, pojechałam do domu, w góry, woda świetna i od razu skórki inne. tu umyję rece 2 razy i katastrofa się robi

super są
O kurcze... To ja mam w drugą stronę. Ja z kolei jak jeżdżę nad jeziorko (woda pompowana ze studni) to mam po tamtej wodzie na głowie susz, pusz i masakrę włosową, a skóra po prysznicu domaga się balsamu dwa czy trzy razy na dobę. Ale woda jest czysta, tylko tak nasycona minerałami, że aż do przesady. I herbaty się na niej zrobić nie da, nawet zupa smakuje dziwnie... Jak wracam do L. po tygodniu to dopiero odżywam

I dziękuję
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Pomalowałam Misą

Szminka w załączniku

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Co to? co to?
Wibo 350 i topper essence copper'ize me.
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Może garnier czerwony do suchej skóry... taki chyba najbardziej znany czerwony krem jeśli to ten :P
Eee... może i znany ale szału nie ma... "Czerwone" zarąbiste kremy ma Evree i bardzo podobny a o połowę tańszy Isana z Urea. Te to są genialne
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Tyle spamu, że głowa mała


Urocze
Sobie powiększ...

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jam niezorientowana też W Lbn nawet nie szukam
W Ś. ul. Niepodległości 1, przy Placu Konstytucji 3. maja, jest malutka drogeria Dorka - duużo różnych firm W Hali Targowej na pierwszym piętrze były kiedyś właśnie Virtuale, teraz rzadko tam zaglądam, bo chyba coś im tam biznes zmarniał (albo mi się wydaje), no i wyspa kosmetyczna w Venus (stoi w starej części, tam gdzie zawsze), wybór też niczego sobie. No to by było tyle
O, dziękować
Dwa pierwsze miejsca oblukam... a ta wyspa to przy schodach? Czemu ja myślałam, że to stoisko... jak się ta firma nazywa? No... mam na końcu języka... Nie ważne...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora