Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - miała być Laguna Girl a wyszło ..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 14:12   #8
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: miała być Laguna Girl a wyszło ..

jesteście kochane

Cytat:
Napisane przez aassiiaa11 Pokaż wiadomość
swietna kreska!!!! swietne poliki! dla mnie bomba!!! a tak a propos, jaki to roz inglota (taki duzy ??) ps. przypominasz mi jakas aktorke jak sobie przypomne to ci powiem
aktorkę? dziękuję załączam zdjęcie różu. nr88 z drobinkami których prawie nie widać, temu dorzucam zwykle ten shimmer w puszku

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez aassiiaa11
ps. przypominasz mi jakas aktorke jak sobie przypomne to ci powiem

Mnie przypominasz Charlize Theron
muszę więc się bardziej przyjrzeć tej Pani i podpatrzeć jej makijaże

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Makijaż jest świetny Wszystko na swoim miejscu, nie jest nic za dużo, an za mało Jeżeli to ma być makijaż dla gościa weselnego to ok, jednak gdyby miała wystąpić tak panna młoda, to myślę, że turkusik nie za bardzo będzie pasował Może inne kolorki...
oczywiście dla gościa. dla mnie konkretniej. ja to bez TŻ'owa jestem więc mi takie rzeczy jeszcze nie grożą dziękuję

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Mi również bardzo się podoba,świetne wykonanie
dziękuję
Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
ładny ale też mi cos nie lezy mysle ze dolna powieka jest zbyt slabo podkreslona ...czarna kredka? acha, świetne policzki
ottotoo, to może być to trzeba popróbować z mocniejszym podkreśleniem dolnej powieki kurcze duszki moje, aż się czerwienię przez te policzki

Cytat:
Napisane przez joa_b Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba. A przypominasz mi raczej Naomi Watts.
dziękuję uu a ta Panią bardzo lubię. ah, gdyby to była prawda to mogłabym się sobie podobać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060628.jpg (50,9 KB, 21 załadowań)
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując