Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pedagogika - studentki, studia - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-10, 20:53   #378
Patri
Zakorzenienie
 
Avatar Patri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słońce
Wiadomości: 3 387
GG do Patri
Dot.: Pedagogika - studentki, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Rozumiem, że masz magistra z czegoś innego, tylko nie masz uprawnień pedagogicznych do nauczania tego czegoś? Jeśli tak, to musisz zrobić przygotowanie pedagogiczne, czyli półtoraroczne podyplomowe kwalifikacyjne studia pedagogiczne, w których zakres wchodzą też praktyki w szkole.
Dziękuję, o to mi chodziło. Tak, mam mgr inż. Politechniki Warszawskiej. W moim mieście (Tomaszów Maz.) jest kierunek Pedagogika, ale nie chcę popełnić błędu w wyborze - jasne, że każdy przedstawiciel szkoły mi poleci swoją, ale muszę mieć pewność, że ta Pedagogika, której się podejmę da mi uprawnienia do uczenia w szkole podstawowej czy średniej. Nie chcę żłobka, przedszkola czy jakiejś resocjalizacji.

Znalazłam kwalifikacyjne studia pedagogiczne online - Akademia Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. 5 zjazdów realnie, 80% studiów online. Sądzisz, że można temu zaufać?

Po prostu nie chcę jeździć na uczelnię nie wiadomo ile oddaloną od miejsca zamieszkania, a mimo to chciałabym jednak szkołę zrobić, dlatego przeszukuję lokalne uczelnie, filie uniwersytetów, ale na razie nie widzę nic, co by było odpowiednie. Dzięki za mądry odzew Megamag.

Edytowane przez Patri
Czas edycji: 2018-06-10 o 21:08
Patri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując