Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wyostrzyć rysy twarzy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-08, 10:15   #5
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak wyostrzyć rysy twarzy?

Bardzo postarzają ciemne, najlepiej czarne włosy. Słodkie blondyneczki wyglądają niesamowicie dziecinnie, natomiast poważne brunetki bardzo dojrzale. Ja wprawdzie mam 18 lat i nawet w blond wyglądałam na 20, ale po przefarbowaniu włosów na prawie czarny kolor wyglądam co najmniej na 25 lat! No i bardzo wyostrzyły mi się rysy twarzy...
Hm, mocny makijaż zawsze będzie postarzał, ale skoro twierdzicie, że wyglądacie jak klauny.. Tak czy siak polecam ciemne kolory, najlepiej bardzo ciemne cienie na powieki lub czarna kreska pod oko. Mnie dodaje wiele lat... Poza tym czerwone usta. Ale zrozumiem, jeśli nie chcecie się tak radykalnie zmieniać.
Co by tu jeszcze... na pewno ważny jest ubiór. W trampkach i T-shircie dojrzalej wyglądać NIE będziecie. Polecam jakieś buty na obcasie (jeśli jesteście niskie) i ciuchy bardziej eleganckie. To na pewno doda większej powagi!
Nie wiem w jaki jeszcze sposób mogłabym Wam pomóc. Chciałabym tylko dodać, że uwielbiam osoby wyglądające młodziutko jak Wy! Mają w sobie taką... niewinność, radość... naprawdę! Możecie starać się na siłę postarzyć, ale najlepszym sposobem byłoby zaakceptowanie siebie! Wszyscy na siłę starają się wyglądać poważnie, może Wy bądźcie inne, bardziej oryginalne?
Mam koleżankę, 155 wzrostu, dziecinna buzia. Ona jednak kocha w sobie tę "inność", non stop się śmieje i cieszy życiem. Swoją radością i naturalnością przyciąga całe masy facetów, w których może dosłownie przebierać! Zawsze jej tego zazdrościłam...
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując