Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-27, 10:18   #3471
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez mysha91 Pokaż wiadomość
Na swój ciemny blond nałożyłaś te farbę i odrazu takie jaśniutkie Ci wyszły? A jak ze zdrowiem? Ta farba ma amoniak ?
Wcześniej przez 2 lata robiłam balejaż rozjaśniaczem oczywiście, wszystko u fryzjera i nawet po tym moje włosy wyglądały nieźle, chociaż dość mocno się przerzedziły. Po tym postanowiłam wrócić do swojego naturalnego koloru włosów no i wróciłam i miałam zdjęcie w avatarze to właśnie ja i ten kolor włosów
Po jakiś 3 miesiącach zachciało mi się jasnego brązu i się farbnęłam na ciemno oczywiście nie podobało mi się, kolor trochę się spłukał i na to fryzjerka zrobiła mi trochę blond pasemek znowu rozjaśniaczem no, a następnym razem to już sama pofarbowałam sobie najpierw Londą - miodowy blond, a następnym już tym perłowym blondem, którym farbuję już prawie od roku i kryje moje naturalne włosy idealnie, są w bardzo dobrej kondycji, gęste i mocne
Farba amoniak chyba ma, bo śmierdzi

Dbam o nie po prostu, myję włosy szamponem Loreala do włosów farbowanych i z pasemkami, stosuję odżywkę Herbala (niebieską), czasem zrobię jakąś maseczkę, używam również jedwabiu do włosów
Tylko suszę suszarką
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując