Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-21, 18:31   #2253
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No i super Ci to wychodzi, ja to nawet nie wiem od której strony się za to zabrać Dziwnie mi tak, bo patrząc w lusterko i zaplatając włosy w drugą stronę tracę orientację i w ogóle nie wiem co robię

A co do tej reszty włosów, to według mnie fajnie by wyglądało jakbyś dalej 2 warkocze na nich poprowadziła i podpięła po przeciwnych stronach, żeby wyszła od dołu taka jakby korona Nigdy nie byłam dobra w tłumaczeniu...


Dokładnie! Także nie łamać się, bo później już nie będzie tak łatwo moje drogie !



A ja wrzucam fotki bez lampy, robione w świetle dziennym przy oknie. W ogóle na tym 1 foto widać, jak dużo dłuższy jest odrost z tyłu!

Te falki to od warkocza Ale w ogóle ciekawa jestem czy jak będę miała całe swoje włosy będą one proste czy będą się falować czy jak Bo póki co to naturalki są gładkie i proste a tylko zniszczone farbowańce wykazują skłonności do falowania / skręcania... Hmmm

Śliczne włoski
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora