Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-10, 16:31   #2924
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Fenris, jeszcze Classique to łatwo można się domyśleć, które to perfumy, gorzej jest jak widzę gdzieś napisane le Parfum albo Femme- tych Femme jest dużo i za Chiny nie wiem o czyją kobietę chodzi
Ja akurat takich błędów nie robię, a skróty perfum, które opisywałam kilka postów wcześniej, są "do odczytania"

Dzisiaj coś mnie pokusiło, żeby zawitać do Sephory w Plejadzie i zobaczyć, czy znów dadzą mi wodę zamiast perfum. Tym razem dość się zdziwiłam, bo była tylko jedna pani na całą Sephorę i to w dodatku niemiła: "Teraz nie mam czasu". Wyszłam. I muszę znaleźć inny sklep, bo tam już nie wrócę.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Piję kawę.
Mój synek obwąchał mnie i stwierdził, że pachnę mleczkiem i miodkiem i trochę orzeszkami. A najlepsze jest to, że niczym jeszcze nie pachnę.
Też chcę synka i też chcę tak pachnieć, kiedy niczym nie pachnę Na wieczór zaaplikowałam Aliena, ale jakoś mi nie pasuje w tą pogodę. Za słodki.

Zanim dostałam niemiłą odpowiedź w Sephorze, powąchałam kilka testerów. Burberry Summer - wydaje się być ślicznym zapachem.
Jestem wciąż bez próbki JPG 2 :/ Gdzie tu są Sephory na Śląsku?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora