Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar IV
Wątek: Scent Bar IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-12, 16:25   #1673
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Paznokcie u rąk zwykle maluję delikatnie (praca), moim ulubieńcem jest Inglot 82, za to u stóp...
Od poniedziałku mam urlop, więc będę mogła sobie pozwolić i na ciemne paznokcie u rąk
Ja u rąk na co dzień w ogóle nie mogę mieć pomalowanych A u stóp nie lubię podkreślać bo mam idiotyczny kompleks na punkcie moich "toes"

Ale ze względu na sesję mogę teraz zaszaleć

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Odnośnie mojego syna, dalej nic nie wiem Chirurg powiedział, że może to być torbiel Bakera i skierował nas do kliniki ortopedycznej. Dziś ma do mnie zadzwonić i podać termin wizyty u ortopedy. Mnie to czekanie w niewiedzy chyba wykończy
Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Obawiam się, że dziś po powrocie do domu zaliczę klasyczny "zgon".
Im później, tym gorzej się czuję. Rano byłam jeszcze lekko na rauszu - a teraz zaczynam mieć kaca Po winie - nie znam żadnego sposobu. Wzięłam dwa proszki p-bólowe, wypiłam Red Bulla, doję właśnie mocniastą kawę i marzę o tym by znaleźć się już w domu Paść na wyro i chrapnąć solidnie, aż się dom w posadach zatrzęsie
Moja mama poleca colę

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Obudziłam się dziś rano - patrzę w lusterko i oczom nie wierzę - Cały nos mam w piegach Przez 25 lat mojego życia nie miałam piegów, a tu proszę
Oooo, piegi są urocze
Może też coś takiego mi się zdarzy? Zawsze zazdrościłam piegusom...

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jadę jeszcze raz dziś do lekarza i zastanawiam się na zakupem torebki, którą widziałam rano - mniejsza, z uchwytami- takimi dzurami zrobionymi w materiale, uchwty są metalowe, torebka ciemnoniebieska do ręki i kosztuje śmieszne pieniądze.
Brać! Opis kuszący, wytłuszczone przesądza kwestię.

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
słuchajcie, strajk poczty ma dobre strony zafundowali nam masaż w pracy z tej okazji własnie za 5 min moja kolej
Ale masz faaaajnie...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora