Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-30, 16:32   #3816
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Poszukam w moim Rossmanie, w sobotę idę na zakupy to się zaopatrze w kosmetyki do włosow Słyszalam ze bardzo dobra maska to Lorys, znacie może? Jest na Allegro.

Blond Princeska no ciemna ta farba, ale ladna, jak czekolada Castinga

Ja uważam ze ten nowy Casting na podkład to dobra sprawa-wiadomo nie każdemu pasuje ale ten 1021 ładnie rozświetla włoski, buzię i jest perłowy. Kolor dla mnie rewelacja.
ta maska lorys jest w kazdym auchan, podobno dobra.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


snow ale ty masz śliczne te włoski takie gładziutkie
A w ogóle jaka ty chuda jesteś bardziej niż ja a ja mam niedowagę!
Odchudzasz się czy taka natura?
Gdzie można kupić to serum joanny bo u mnie w rossmanie nie ma nic joanny?! Jeszcze nigdzie takiego cuda nie widziałam, ech lublin zadupie...
A jakiej rasy masz psiaka? Ja tak marzę o piesku ale póki mieszkamy z TŻ na stancji to nie da rady buuu....
Z Lublina to same takie zadziory, więc nie dziwota
u mnie to taka natura, zeby tego bylo malo to mam koscista budowe takze efekt sie jakby podwaja mam 170cm i 46-47kg wagi, tz sie zawsze smieje, ze moj pies jest silniejszy ode mnie a mam beagla, samo w sobie to, to charakterne

serum joanny kupilam w carrefourze za niecale 6zl

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
proszę

snowhitee podobną masz długość jak ja włosków! a ile cm mierzą??
w najdluzszym momencie 44cm

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow i Bunny śliczne włoski

Bunny nie przejmuj się teściową będzie dobrze kochana
wklejam te zdjęcia o które prosiłaś do analizy
1-bez makijażu
2- naturalne włosy
3-zaczesane włosy do góry
wypowiesz się na temat farbki 03 loreal recital preference bardzo bardzo jasny popielaty blond i syoss'a 9-5?? i przy okazji na temat metosy clip in? jak będzie to u mnie wyglądało??

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------


u mnie też stockholm nie przykrył żółtka niestety.
czyli nie za fajnie, ale może jakby się dało ten 03 na wcześniej zrobiony podkład to by przykrył podkładowe żółtko

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------


no właśnie. Samemu trzeba robic

a co myślisz o tych włoskach?

http://allegro.pl/clip-in-on-zestaw-...195304736.html

Dziewczyny ja też razem z Wami zapuszczam włoski, ale to daleka przyszłośc jak na razie chce dojśc do wymarzonego kolorku i chyba kupię te clipy
dzieki

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Mysia 3mam zeby wyszlo Mysiu przykryje i beda jasniejsze.... za miesiac znow farbniesz i bedzie ladniutko.

bunny to wszystkiego naj tyle okazji do swietowania. Ja stwierdzam ze nawet bez papiera ciezko sie rozstac jak zyje sie wiele lat razem. A najwiekszym sprawdzianem dla zwiazku sa dzieci i o ile pierwsze to ciezko ale radosnie to przy kolejnym zwykle kryzys, ktory jakos trzeba przezyc.

Ewcia ja robilam syossem i farba bardzo oki

mnie maz by wywalil z tymi wlosami , zadnej sztucznosci nie toleruje ani tipsow ani zabiegow odmladzajacych sztucznego biustu itd....

Snow pikne wlosiska a figura tez bajer no i te twoje weselne kiecki
hehe dzieki a z tymi kieckami to problem tylko, ostatnia w koncu zwrocilam i kupilam bardziej wystrzalowa

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
pokazuję efekt końcowy. wyszło troszke ciemniej niz sie spodziewałam, ale znam garniera i wiem, że baardzo sie wypłukuje. za tydzien będa znacznie ajsniejsze. kilka tych najjaśniejszych pasm wyszło szarosiwwych, ale to tez sie spłucze.

ogółem chyba nieźle jak na to, co było kilka godzin temu? jestem zadowolona. nastepnym razem kolorek legancko sie wyrówna.
slicznie

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość

Snow Twoje włoski też za każdym razem mnie zachwycają. Powiedz- uzywasz prostownicy? Czy z natury masz takie gładziutkie? Jeśli z natury to zazdroszczę

uzywam niestety, ale raz na 2-3dni tzn tylko po myciu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora