Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-14, 17:26   #722
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

no jak dla mnie własnie ten pędzel jest mały , hmm a to może dlatego że przyzwyczaiłam się do mojego starego pędzla no name no i teraz jak je porównuje to jest spooora różnica, wiadomo tamten się rozciapirzył, więc to ten wzmaga efekt, złudzenie jego wielkości...ja póki co poluje na duży pędzel.. taki naprawdę duuuży pędzel, głównie do ciała, dekoltu i ramion... nie mam nic do zarzucenia temu maestro 180 r 24, bo jest świetny, i pasuje do malowania twarzy chociaz do innych celów- do ciąła to cienko to widzę, aczkolwiek jest super miękki co do zakupów na all, dostałam gratis jeden pędzel, do eyelinera 790 r 0 prosty, hmm ja z prostym nic nie zwojuje, ale może kiedyś go użyje bo ten załamany jest cudotwórcą więc zakupy oceniam na duży plus gratis wysyłka i jeszcze taka niespodzianka polecam jednym słowem no ja się czaję na taki mega duży, i napisałam w tej sprawie do kozłowskiego, bo sa tam 3 pędzle, które mnie interesują i przynajmniej wyglądają na duże a niestety nie ma podanych wymiarów
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując