Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-16, 22:15   #3209
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Czytaj składy nivea. Pure jest kilka rodzajów. Ja dziś bawiłam się w odklejanie naklejek ze składami i tylko jeden nie miał aluminium (pure&natural).
Testuj, może akurat u Ciebie coś się sprawdzi.

Vichy u mnie się sprawdziły. Nawet latem. Zapach jest bardzo delikatny. Tylko to aluminium
Dzięki

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Muszę się z Wami podzielić moimi wrażeniami z Rossmanna... Zazwyczaj w poniedziałki rano wpadam do Sephory, a dziś dla odmiany postanowiłam się wybrać do Rossmanna po artykuły higieniczne Przy okazji obejrzałam wychwalane w wątku Rossmannowym i na insta rzeczy... I co? I - szafa dr Irena Eris Provoke wygląda biednie, a opakowania są tandetne. Czytałam jakieś zachwyty, że taki luksus i w ogóle, a tu... Inne polecane kosmetyki śmierdziały niemiłosiernie - już miałam w ręku jakąś pomadkę o cudnym nudziakowym kolorze, ale jak powąchałam to czym prędzej ją odłożyłam na półkę Dzięki temu doszłam do wniosku, że jednak niewiele tracę nie korzystając z tych - 49% i już nic mnie tam nie kusi Myślałam, że omija mnie deal życia, że dla siebie nic tam nie kupiłam Na koniec "najlepsze" - w R. była matka z dzieckiem i to dziecko (takie gdzie 3.5-letnie pewnie) robiło kupę przy szafie z kolorówką Jeszcze mamusia cały czas głośno komentowała ten proces, po wszystkim dziewczynka też... Skutecznie mnie wyleczyły z chęci oglądania tam czegokolwiek
Padłam
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Cakiem zacne miniatury
No jak na takie po 3 miesiącach pustek to zacne tzn pustek wszelakich

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-11-16 o 22:17
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora