Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 10:25   #2425
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Oj Ruda ciesz się z tego co masz bo ja bym chciała tak wyglądać jak Ty
Wczoraj juz miałam rozmowę na ten temat z koleżanką.
Niejedna by chciała tak wyglądać i mieć takie podejście do życia. Ale żadna nie wie, ile to problemów przysparza

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;33915184]Ruda, ale masz długie włosy. Ja właśnie narzekam sobie w wątku dla kręconowłosych
[/QUOTE]

Byłyby dłuższe dużo, gdyby pewna pani fryzjerka pewnego razu nie stwierdziła, że długie włosy są niemodne i nie orąbała mi prawie 20 cm końcówek.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ruda one wcale nie są brzydkie... mam wrażenie, że trochę sama się nakręcasz... nie wiem jak druga ręka ale tą spokojnie możesz malować i wygląda ładnie. Skórki wystarczy trochę nawilżyć i dojdą do ładu. Także maluj i ciesz się lakierami!

ooo masz znowu... ty to masz z tymi wysypkami, uczuleniami itp...
Ja jestem przewrażliwiona, bo lubię jak są takie ładne, za opuszek

A uczulenia to ja wiecznie. Z tym, że teraz mam to na rękach, nogach i brzuchu. I modlę się, żeby to było uczulenie, a nie zaraza złapana od śmierdzieli.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chyba zniszczonych włosów nie widziałaś Bo jeszcze moich nie pokazywałam
Marudzisz

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Na rozrzedzenie (?) spamu, miętka z Sephory na moich paznokciach, których kształt powoli zmieniam w kwadraty (prostokąty ). Lepiej czy gorzej niż w owalnych?
PS: Wizaż koszmarnie psuje jakość zdjęć! Patrzcie, tutaj jest to samo - http://1.bp.blogspot.com/-1som3y8hH9...eenybikini.png
Mam i uwielbiam

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
proponuję zamówic u Rudej w Oriflame ten malutki kremik w różowym opakowaniu w kształcie jajeczka.
Zamów, jest nawet limitowany w wersji wiśniowej, 22,9zł za sztukę

cdn, spamiary cholerne.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora