Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwas trójchlorooctowy (TCA) - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-09, 10:01   #397
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kwas Trójchlorooctowy ( TCA ) - wymiana doświadczeń

Zgodze sie z przedmowczynia

Lorinden N stosowaam na trádzik - duze ropne gule
dobre a nawet wspaniale dziala na podraznienia po goleniu bikini, zaden syfek nie wyskakuje ani nawet podraznienie nie wychodzi
Co do masci cynkowej to jest mega wysuszajaca i tez na syfki albo na bikini po goleniu

mnie moja kosmetyczka dala 10g kremu odzywczego z Thalgo
super sie sprawdzil ale mialam tylko 10g co jest stanowczo za malo jak trzeba sie bylo smarowac z czestotliwoscia co pol godziny bo zaraz wysychalam

dlatego dobry odzywczy krem jest najwazniejszy



ja jestem juz pol roku po moim zabiegu i musze stwierdzic ze jestem zachwycona, skora nie jest jeszcze gladka tak jak chce bo mialam tylko jeden zabieg ale jak patrze w lustro i widze duzo gladsza powierzchnie to jestem mega zadowolona

planuje kolejny zabieg ale jeszcze nie wiem kiedy bo nie mam urlopu w pracy a po tym napewno sie ludziom przez co najmniej 5 dni nie pokaze



poza tym jak sie pracuje i ma sie tylko kilka tygodni urlopu w roku to nie to samo jak sie chodzilo do szkoly i jak cos sie z buzia dzialo nie tak to poprostu nie szlam na zajecia

w pracy tak sie nie da, raz ze nie zaplaca dwa ze nie ladnie to wyglada jak sie nie przychodzi do pracy
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując