Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki to kolor? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-27, 20:54   #1719
Aiela
Przyczajenie
 
Avatar Aiela
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Edit: Przepraszam za umieszczenie pytania w zlym watku, nie wiem jak mi sie pomylily watki bardzo mi sie komputer zacina i pewnie zle wpisalam. Prosze o przeniesienie do odpowiedniego tematu jesli ten jest zly.

Hej dziewczyny,

Zastanawiam sie czy nie zafarbowac sobie wlosy. Nigdy nie farbowalam ale mysle sobie jesli nie teraz to kiedy. Mysle o jakiejs radykalnej zmianie, ale nie pogardzilabym kolorem podobnym do mojego jesli by mi swietnie pasowal. Dodam, ze mam pewne obawy bo nigdy nie farbowalam!:P

1. Jaki kolorek by mi pasowal? Dolaczam moje zdjecie z wakacji.
2. Jesli juz zafarbuje wlosy to jak o nie dbac? Oczywscie poza szamponem dla farbowanych wlosow.
3. Jesli farbowac to jaka farba, czy uzyc z poczatku takiej krotko trwalej?
4. Mysle sobie podciac wlosy do polowy szyi cos a la Alex z pierwszego Resident Evil...pasowaloby mi? To takie dodatkowe pytanie hehe.
5. Moje wlosy sa dosc sianowate, niedawno kupilam nowy szampon i to byla totalna pomylka. Teraz mi sie wlosy jescze bardziej elektryzuja niz wczesniej. Martwie sie czy jesli nie ufarbuje to sie nie okaze, ze mam totalne siano na glowie. Jakies porady?))
6. Trudno mi rozpoznac moj typ karnacji. Najgorzej mam z kolorem oczu bo moje oczy sa szaro-zielono-niebieskie. Czasem wygladaja na calkiem niebieskie innym razem na zielone a jescze innym takie szaro buro zielone.. Jak widac na zdjeciu blada jestem. Opalanie w moim przypadku zajmuje duzo czasu i daje duzo mniejsze efekty niz u innych.

Edytowane przez Aiela
Czas edycji: 2010-11-27 o 21:00
Aiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując