Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JOICO K-PAK VERO - opinie, rady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-20, 20:30   #19
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Ocena farbowania farba Joico K-PAK VERO kolor6A light ash brown + oxydant 6%

PLUSY
+tubka starczyla na dlugosc moich pocieniowanych,raczej nie gestych wlosów prawie do lopatek
+konsystencja kremowa-nie splywa z wlosów bardzo dobrze sie rozprowadza
+nie przesusza wlosów
+mimo wyczuwalnego zapachu amoniaku,farba naprawde nie niszczy wlosów i regeneruje je tak jak zapewnia producent
+wlosy po zafarbowaniu sa zdrowe,bardzo miekkie i blyszczace

MINUSY
-jeden minus za naprawde mocny zapach amoniaku,który az daje po drogach oddechowych w poczatkowej fazie mieszania,pozniej jednak zapach robi sie neutralny



A teraz napisze Wam nieco wiecej o efekcie kolorystycznym
Przed zakupem farby skontaktowalam sie z kobieta,która sprzedaje farby Joico w Polsce.Powiedziala,ze kolory wychodza ciemniej niz na kolorniku oraz,ze do odcienia 6A powinnam uzyc oxydanta 6%.Tak wiec zrobilam.

Z efektu kolorystycznego jest srednio zadowolona.
Przyblizajac Wam mój stan wlosów:mialam ciemny braz który rozjasnialam dwukrotnie naturalnymi farbami Sanotint,a pozniej farbowalam Sanotint ash brown.W efekcie moje wlosy byly cale jakby w baleyage,nie lapia równo i mialy cala game brazów i rudosci.

Na takie wlosy polozylam farbeJoico LGHT ASH BROWNz nadzieja,ze wlosy bede miala ciemne,wyrównane bez sladu rudosci
Tak sie jednak nie stalo.
Farba stonowala wlosy,delikatnie,powtarza m delikatnie przyciemnila,a odrosty niestety nie sa ciemniejsze.Poza tym nie zrównala mi kolororu
Nadal mam wlosy niejednolite z czego jestem bardzo nie zadowolona,ale to nie wina farby Joico tylko mojego eksperymentowania z wlosami.

Farbe JOICO VERO K-PAK z calego serduszka polecam

A gdyby któras z Was miala jakis "zloty pomysl" jak zrównac kolor na wlosach byla bym wdzieczna


Buziaki!!
Nie martw się, poczekaj kilka dni z oceną koloru, niech on uleży się i utleni, wtedy ujawnią się w pełni jego właściwości. A co do nierówności koloru - fakt, jeśli podniszczymy włosy, to tak łapie - ciemniej. W dodatku miałaś na pasmach ciemny brąz. Ważne, że nie złapał ci miejscami na czarny - to już dobrze świadczy o farbie Joico. No i nie ma cudu, aby przy pozostałościach balejażu dało jednolity efekt, wiem to od fryzjerki. W takich przypadkach trzeba najpierw zagrunntowac włosy i dopiero na to daje się wybrany odcień. Ale z tych ciemniejszych partii, czyli z długości, kolor po kilka myciach się wypłucze i najprawdopodobniej będą one podobne jak na odroście. To vol. 20 to po prostu 6% po inszemu, vol. 30 to 9% itd.
Dzięki za ogólny opis farbki. Czyli amoniakusem wali tak jak przy rozjaśniającej. No, ale trudno, przynajmniej efekt będzie trwały, trwalszy niż przy farbie bezamoniakowej. Ważne, że nie wysusza za bardzo. W przyszłym tygodniu dostanę swój jasny, beżowy blond, zobaczę jak u mnie się sprawdzi.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-20 o 21:25
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując