Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mam 182cm i 14 lat, wszyscy mi dokuczają z tego powodu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-25, 22:52   #18
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: mam 182cm i 14 lat, wszyscy mi dokuczają z tego powodu

A ja mam 166cm wzrostu i okropnie Ci zazdroszczę, czuję się takim mega kurduplem. Ty i Twoi znajomi jesteście teraz w takim wieku, że każde odstępstwo od normy na pewno zostanie skomentowane i pewnie wyśmiane, bo a nuż wyśmiewana osoba się przejmie i wyśmiewający będą mogli poczuć się lepiej. Więc Ty nie daj im tej satysfakcji i się nie przejmuj, zrób użytek ze swojego wzrostu (zobaczysz, jeszcze kiedyś uznasz go za atut) - na przykład uprawiaj sporty, tak jak radziły dziewczyny - może któryś stanie się Twoją pasją, zyskasz pewność siebie gdy już staniesz się w którymś dobra plus zyskasz ładną figurę Ale przede wszystkim pamiętaj, że tak długo inni będą Ci dokuczać jak długo będą widzieć, że się przejmujesz. Kiedy zobaczą, że Ty sama lubisz siebie (a naprawdę jest co lubić, wiele osób dałoby się pokroić za taki wzrost) i że w dodatku umiesz to dobrze wykorzystać, to na pewno nie tylko przestaną Ci dokuczać, ale pewnie też zaczną zazdrościć. Powodzenia!
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując