Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-28, 15:24   #4256
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja niestety w tej chwili używam albo kremu Nivea, albo Nivea Soft, ponieważ tylko to mam w domu, nie mam pracy i nie stać mnie na nic innego dosłownie. Od wtorku zaczynam nową pracę, więc może niebawem zaopatrzę się w coś porządnego. Krem Nivea na pewno nie jest dobry bo ewidentnie zapycha, ale teraz i tak nie mam wyboru, a czymś nasmarować skórę trzeba, żeby nie popękała.

Jeśli chodzi o tą wierzbownicę to na pewno zastosuję bo po bratku miałam problemy z pęcherzem i byłam do niego nie za bardzo pozytywnie nastawiona. Zakupię jutro i zacznę pić, gdyby pomogło chociaż trochę to już duży plus bo ja potrzebuję mniej łoju na środku czoła, wokół nosa i na brodzie.

Co do diety to nie jem słodyczy wcale, nic nie słodzę, zero cukru ogólnie, fast-foodów, śmieci, słodkich serków, jogurtów itd, ale za to piję około dwie szklanki mleka dziennie bo je wręcz uwielbiam. Z każdym dniem sobie obiecuję, że to już koniec, ale nie mogę się powstrzymać, bo np. z kawą zbożową, albo owsianką świetnie smakuje. Nie wiem jak odstawić mleko. Może koło mnie stać wielki tort czekoladowy, lody, cokolwiek i nie zjem, a mleko natychmiast wypiję.
Możesz powiedzieć, jak wyglądały Twoje problemy z pęcherzem po bratku?
Co do diety to nie pomogę, u mnie to na szczęście nie oddziałuje na cerę.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora