Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-02, 13:14   #853
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Własnie tam byłam i robiłam za 70%. A wiesz może jak to jest: jesli jestem zapisana od dawna i nagle się okazuje, że tego dnia jest HH to się załapię na zniżkę?Czy tylko te co zadzwoniły i podały hasło?


Mam pytanie do tych z Was, które zostały wątpliwymi szczęściarami robienia lasera w Boston Clinic z groupona. Czy składałyście reklamację? Bo ja dostałam odpowiedź, że nie mieli nigdy skarg i właściwie to nie ich wina tylko gabinetu i żebym z nimi gadała. Czyli mam spadać
Ja nie składałam reklamacji w Boston Clinic. Myślę, że nic to nie da. Ale efektów też oczywiście nie widziałam. Kupa kasy wyrzuconej w błoto.
W Depiclinic byłam raz, robiłam łydki LS Duetem. Efekty marne. Potem jeszcze raz robiłam łydki w innym salonie LS zwykłym i wydaje mi się, że lepsze efekty po zwykłym. Ale pani z tego drugiego salonu powiedziała, że mam za jasne włosy na nogach i może dlatego te efekty takie jakie są...
Ostatnio robiłam pachy i bikini w Studio Laser na Jerozolimskich. Na razie nie wypowiadam się, bo za krótko.
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując